MOTOR SLEDGE ČESKÉ BUDĚJOVICE
19.11.2022, Kryštof Voneš

Jihočeši v Milevsku schytali desítku od Havířova

Budějovičtí para hokejisté odehráli předposlední domácí utkání základní části České para hokejové ligy. Na Jih Čech přijel soupeř z dalekého Havířova. Motoráci stastečně bojovali, ale Slezané ukázali svou kvalitu a po zásluze vyhráli o deset gólů.

Na začátku utkání to vypadalo na vyrovnané utkání. Motor se držel do 5. minuty. Nejproduktivnější hráč Havířova Jiří Forgo vstřelil první gól utkání a uklidnil tím hostující tým. Havířov po prvním gólu pálil šance na další branky. Ve 13. minutě se podruhé v utkání prosadil Jiří Forgo, kterému gól připravil Kuhli- Lauenstein. V poslední minutě první třetiny navýšil Havířov vedení již na tři góly. Půl minuty před koncem přihrál Martin Stiborský na volného Jiřího Forga, který tak zkompletoval hattrick.

V 18. minutě přidal čtvrtý gól po přihrávce Forga asistent kapitána Jiří Fojtík. Ve 23. minutě vstřelil pátou branku opět Jiří Fojtík, svou druhou asistencí v utkání mu příležitost ke skórování připravil Kuhli-Lauenstein. Ve 25. minutě si Kuhli-Lauenstein ke dvěma asistencím připsal také branku. Ve 27. minutě opět po přihrávce Kuhli – Launsteina přidal svou čtvrtou branku v zápase Jiří Forgo.

V poslední třetině utkání Havířov zvolnil tempo hry. Přesto Motor nedokázal držet puk. V 36. minutě přidal po další přihrávce Kuhli – Lauensteina kapitán týmu Jiří Kudrna. V 44. minutě se o další branku postaral po samostatné akci Jiří Forgo. Šest vteřin před koncem utkání vstřelil 10. gól Kuhli-Lauenstein a další bod v utkání si připsal Forgo.

Sociální sítě

Tohle neomrzí….

Všechny fanoušky HC Motor České Budějovice bychom chtěli zklamat a ujistit, že našeho kapitána nedáme! Petře, moc ti gratulujeme...

Obrovská gratulace našemu kapitánovi Petru Běhounkovi, který trefil otvor o velikosti puku přes celé hřiště a vyhrál Mercedes...