Reportáž zápasu Motor Sledge : SHK LAPP Zlín

img_2149

Motoru znovu nedorazily posily z Rakouska a tak hráli pouze v pěti lidech. To znamená, že ani nemohli vystřídat. Zlínskou třetinu snů začal již ve druhé minutě Zdeněk Šafránek, který otevřel skóre po střele z kruhu. O necelé tři minuty už to bylo o dvě branky. Mezi tři tyče zamířila střela Pavla Juliny.  Za minutu a dvacet vteřin dokázal Motor snížit zásluhou Daniela Kaliny. To bylo, ale vše na co se Budějovičtí zmohli. Jenže stav 2:1 vydržel pouhou minutu. David Palát se uvolnil a střelou nad lapačku uspěl. Za necelou minutu už to bylo 4:1! Róbert Turic se prosadil poprvé v utkání a zvýšil na již výše uvedené skóre. V čase 10:21 se Pavel Julina prosadil podruhé a zvýšil na 5:1! 55 sekund před sirénou se však prosadil Zdeněk Šafránek, který  tak uzavřel zlínskou třetinu snů.

motor-zlin

Ve druhé třetině začal zářit Českobudějovický David Švec. Ten zlikvidoval všechny zlínské pokusy. Až tedy na jednu A to v čase 29:31 kdy ho prostřelil Zdeněk Šafránek, který tak zkompletoval svůj hattrick.

Ve třetí třetině už se toho moc nestalo. Akorát hostující Zlín dvakrát trefil tyč branky Švece.

Autor: Dominik Zajan