Českobudějovičtí sledge hokejisté nezvládli duel s Olomoucí a odchází bez bodu.

dsc_0028

Českobudějovický Motor začal zápas s Olomoucí velice aktivně. Ihned po necelé minutě vedl 1:0 zásluhou Sandra Kalegarise, který tak vstřelil další branku v dresu Motoru a potvrdil svou formu.  Vedení Motoru vydrželo pouze sedm minut a padesát devět sekund. Miloš Večeřek si najel na přihrávku a z mezikruží prostřelil Ossimitze. Ten se pouze ohlédl za jeho střelou. Za necelou minutu to bylo už 1:2! Miloš Večeřek vystřelil z kruhu na Ossimitze. Od jeho ramena se střela odrazila do brány. Před bránou Motoru vznikla velká mela. Rozhodčí však vůbec nevylučovali.

Tři a půl minuty před koncem druhé třetiny zvýšili Olomoučtí svůj náskok. Slávo Ferenčík vystřelil do tyčky Ossimitzovy brány. Od které se puk odrazil na hůl Miloše Večeřka, který dorazil puk do prázdné brány a zkompletoval svůj hattrick.

Ve třetí třetina padla už jen jedna branka. A to čtyři sekundy před koncem utkání využil zaváhání Budějovické obrany Radim Mikuš, který zakončil do horní poloviny brány Motoru.

Ohlasy:

Marek Gergerly (Olomouc)

Podařilo se nám uhlídat nejlepšího hráče Českých Budějovic. A postupně se projevila síla našeho týmu. Tím, že v našem týmu víc bruslařů, který si vytvořili tlak a potom jsme už bez odporu vyhráli.