Mladé naděje Motoru. Přinášíme souhrn všech nováčků

Pro para hokejový klub Motor sledge České Budějovice začal zajímavý rok, jenž může odstartovat slibnou budoucnost. Klub se podruhé ve své historii nezúčastnil ligy a začal se věnovat náboru nováčků pod vedením největších klubových lídrů: Zdeňka Klímy a Daniela Kaliny. Věříme, že ony nové tváře budou moci již od sezóny 2019/2020 hrdě reprezentovat barvy Motoru. Zde je jejich shrnutí!

 

David Lacko

IMG_5876Tento nováček navštěvuje tréninky Motoru od srpna 2018. Od mala miloval hokej, zkoušel hrát hokejbal. Zdraví bohužel říkalo ne. Spásou pro něj bylo, že přes internet objevil sport s názvem  para hokej. Od srpna 2018 tak začal pravidelně navštěvovat tréninky Motoru, překousl těžké začátky a sport si zamiloval. Na přelomu listopadu a prosince se zúčastnil turnaje v Elblągu, kde měl tu čest zahrát si s hráči jako David Palát či Pavel Doležal. Na turnaji sice nebodoval, ale odvezl si velmi mnoho drahocenných zkušeností, které jej mohou posunou zase o krok dál. Zároveň se zařadil mezi čtyři šťastné, kteří dostali nové kanadské saně, které se v ceně vyšplhali až na pěticiferné číslo. Za saně Motor vděčí a děkuje hlavně firmě GASMAT s.r.o.

Petr Běhounek

IMG_5864 Jedná se zatím o nejmladšího bojovníka českobudějovického kádru. Na tréninky chodí od prosince 2018 a to pravidelně. Za tak krátký čas neměl možnost se zúčastnit nějakého turnaje, nicméně jeho čas jistě přijde!

Martin Kubec

IMG_5857 Tento nováček hraje z celé party nejdéle, pravidelně chodí na tréninky a tudíž se zatím jedná i o největší naději Motoru. Na žádném turnaji se zatím neukázal. Nicméně i on se řadí mezi držitele nových kanadských saní. Tak snad ho v nich brzy uvidíme v akci!

Jan Sláma

logoJan Sláma se na úvod roku 2019 rozhodl začít svou para hokejovou kariéru a jde tak po stopách svého nevlastního bratra Martina Kubce. Ani on zatím do žádného turnaje nezasáhl. Budou mít  bratři společnou premiéru v dresu Motoru ?

Dominik Zajan

IMG_5818 Tento mladík hraje para hokej již rok a nemá se rozhodně za co stydět! Leč je druhým nejmladším hráčem mužstva, po boku svého spoluhráče Davida Lacka nastoupil v turnaji v polském Elblągu, kde se dočkal své premiérové branky v para hokeji. Zároveň je tiskovým mluvčím klubu.

Ladislav Fencl

logo

Posledním hráčem kterého si zde představíme je Ladislav Fencl. Tento hráč se k týmu připojil stejně jako Jan Sláma začátkem roku 2019 a přidal se tak do již tří členné party šestnáctiletých. Zatím na svůj debut v dresu Motoru čeká.

 

Každé jméno v sobě skrývá mnoho otazníků. Kdo se k partě přidá? Kdo bude lídrem a jak si vůbec povedou? To vše se ukáže za několi měsíců a věřme, že zde začíná zcela nové éra hráčů, na které bude radost se chodit dívat. Vždyť právě takové sporty jako para hokej si zaslouží řádnou sledovanost a respekt!CSLH CSHA

České Budějovice Karlovy Vary Litvínov Olomouc Pardubice Sparta Studénka Zlín