Mladé naděje Motoru. Přinášíme souhrn všech nováčků

IMG_5703

Pro para hokejový klub Motor sledge České Budějovice začal zajímavý rok, jenž může odstartovat slibnou budoucnost. Klub se podruhé ve své historii nezúčastnil ligy a začal se věnovat náboru nováčků pod vedením největších klubových lídrů: Zdeňka Klímy a Daniela Kaliny. Věříme, že ony nové tváře budou moci již od sezóny 2019/2020 hrdě reprezentovat barvy Motoru. Zde je jejich shrnutí!

 

David Lacko

IMG_5876Tento nováček navštěvuje tréninky Motoru od srpna 2018. Od mala miloval hokej, zkoušel hrát hokejbal. Zdraví bohužel říkalo ne. Spásou pro něj bylo, že přes internet objevil sport s názvem  para hokej. Od srpna 2018 tak začal pravidelně navštěvovat tréninky Motoru, překousl těžké začátky a sport si zamiloval. Na přelomu listopadu a prosince se zúčastnil turnaje v Elblągu, kde měl tu čest zahrát si s hráči jako David Palát či Pavel Doležal. Na turnaji sice nebodoval, ale odvezl si velmi mnoho drahocenných zkušeností, které jej mohou posunou zase o krok dál. Zároveň se zařadil mezi čtyři šťastné, kteří dostali nové kanadské saně, které se v ceně vyšplhali až na pěticiferné číslo. Za saně Motor vděčí a děkuje hlavně firmě GASMAT s.r.o.

Petr Běhounek

IMG_5864 Jedná se zatím o nejmladšího bojovníka českobudějovického kádru. Na tréninky chodí od prosince 2018 a to pravidelně. Za tak krátký čas neměl možnost se zúčastnit nějakého turnaje, nicméně jeho čas jistě přijde!

Martin Kubec

IMG_5857 Tento nováček hraje z celé party nejdéle, pravidelně chodí na tréninky a tudíž se zatím jedná i o největší naději Motoru. Na žádném turnaji se zatím neukázal. Nicméně i on se řadí mezi držitele nových kanadských saní. Tak snad ho v nich brzy uvidíme v akci!

Jan Sláma

logoJan Sláma se na úvod roku 2019 rozhodl začít svou para hokejovou kariéru a jde tak po stopách svého nevlastního bratra Martina Kubce. Ani on zatím do žádného turnaje nezasáhl. Budou mít  bratři společnou premiéru v dresu Motoru ?

Dominik Zajan

IMG_5818 Tento mladík hraje para hokej již rok a nemá se rozhodně za co stydět! Leč je druhým nejmladším hráčem mužstva, po boku svého spoluhráče Davida Lacka nastoupil v turnaji v polském Elblągu, kde se dočkal své premiérové branky v para hokeji. Zároveň je tiskovým mluvčím klubu.

Ladislav Fencl

logo

Posledním hráčem kterého si zde představíme je Ladislav Fencl. Tento hráč se k týmu připojil stejně jako Jan Sláma začátkem roku 2019 a přidal se tak do již tří členné party šestnáctiletých. Zatím na svůj debut v dresu Motoru čeká.

 

Každé jméno v sobě skrývá mnoho otazníků. Kdo se k partě přidá? Kdo bude lídrem a jak si vůbec povedou? To vše se ukáže za několi měsíců a věřme, že zde začíná zcela nové éra hráčů, na které bude radost se chodit dívat. Vždyť právě takové sporty jako para hokej si zaslouží řádnou sledovanost a respekt!
CSLH CSHA

České Budějovice Karlovy Vary Litvínov Olomouc Pardubice Sparta Studénka Zlín