Jsme zpět! Motor sledge odehraje tři přátelské zápasy

Začíná nová kapitola českobudějovického para hokeje. Českobudějovický klub se po necelé dvouroční pauze chystá na své zápasy. Jihočeši na začátku dubna odehrají tří přátelské zápasy s Rakouskými týmy.

Dva roky tvrdé práce

Jihočeští para hokejisté dva roky makali, tvrdě dřeli a až nyní je čeká první odměna. Zahrají si tři přátelské zápasy v Klagenfurtu. Pro některé hráče to budou dokonce první zápasy v dresu Motoru sledge. Motoráci odjedou v pátek 3.4.2020 a zpět se vrátí v neděli 5.4.2020.

S Italama v sestavě

Motoru sledge vypomůže v Rakousku i pár italských hráčů a jeden brankář. Na zápasy se chystá i Kamil Záluský, který strávil loňskou sezónu v Litvínově. Českobudějovičtí tedy budou hrát na dvě pětky.

Debut v dresu Českých Budějovic

David Lacko, Petr Běhounek a Dominik Zajan. To jsou hráči, které čeká vůbec první zápas za České Budějovice, navíc David Lacko odchytá první zápas v kariéře. Premiéra čeká také realizační tým. Například Ivanu Schötterlovou, která se chystá vůbec na první zápasy v para hokeji.

Aktuální soupiska na turnaj:

David Lacko – Zdeněk Klíma, Jiří Rumplík, Dominik Zajan, Kamil Záluský, Petr Běhounek. Realizační tým: Mgr. Ivana Schötterlová, Miroslav Malec.


CSLH CSHA

České Budějovice Karlovy Vary Litvínov Olomouc Pardubice Sparta Studénka Zlín