MOTOR SLEDGE ČESKÉ BUDĚJOVICE
17.02.2023, Kryštof Voneš

Motor sledge vyráží do Pardubic. Za stavu 0:1 na zápasy bude odvracet konec série

První utkání v play-out Motoru sledge nevyšlo. Po porážce 0:14 se pokusí prodloužit sérii na ledě Pardubic. Utkání začne v 16:00.

První utkání série play-out mezi Motor sledge České Budějovice a SHK Mustangové AUTO IN dopadlo lépe pro hostující celek, který vyhrál na Jihu Čech vysoko 14:0. Série se tedy přesouvá do Pardubic, kde Jihočeši budou odvracet konec série. V Pardubicích také nastoupí nejproduktivnější hráč Českých Budějovic Zdeněk Klíma, který do prvního utkání série nenaskočil. Motor sledge si bude muset dát pozor především na dvojici reprezentantů na straně Pardubic. Jedná se o Pavla Kubeše, který si připsal v prvním utkání 2+4 a Pavla Doležala. Ten si sice připsal jen jeden bod, ale celou sezónu patří k nejlepším hráčům Pardubického celku. V útoku Mustangů vyčnívá Německý reprezentant Bernard Hering. Druhý nejlepší střelec zapsal v prvním utkání 5 bodů (2+3)

Sociální sítě

41. Narozeniny dnes slaví hrající trenér Motoru sledge Martin Zikmund. Přejeme ti všechno nejlepší! ???

Naše brankářka Meranda Reast by se chtěla zúčastnit Světových her žen v para hokeji. Podpořit ji v cestě za svým snem můžete na...

Motor sledge České Budějovice 2022/2023! ???