Sledge hokejisty Motoru čeká víkend jménem Sparta.

České Budějovice po velice vydařeném zápase v Hokejovém centru Pouzar přivítají dalšího soupeře na svém ledě. Bude to Sparta. Bude se hrát na I. ledové ploše Českobudějovické Budvar Arény a zápas můžete textově sledovat zde a zde.

 

O soupeři:

Pražská Sparta se aktuálně nachází na třetí pozici E.P.C. Management České sledge hokejové ligy. Na svém kontě mají 11 bodů za 3 výhry, jednu výhru po prodloužení a 2 prohry. V případě vítězství Motoru v sobotním i nedělním utkání. Klesne Sparta tabulkou právě za Českobudějovický Motor. V prvním utkání Sparťané podlehli na ledě Pardubic 4:1. V tom druhém porazili Kohouty 2:1 po samostatných nájezdech. Ve třetím kole přivítali Pražané hokejisty z Karlových Varů a vyhráli 2:0. V tom čtvrtém porazili poslední Litvínov 10:0. V pátém utkání stoprocentnímu Zlínu 4:1. V dosud posledním zápase Sparťané porazili Studénku 4:1.

 

dsc_0646

Z tábora Motoru:

Budějovickému Motoru nepřijeli na zápasy se Zlínem a se Studénkou posily z Rakouska a Italský Sandro Kalegeris. Obě utkání Motoru statečně vzdorovali, ale nakonec podlehli 1:7 a 1:6. V utkání proti Zlínu ani stateční borci Motoru vůbec nestřídali. To utkání proti Karlovým Varům bylo jiné kafe. Na utkání přijeli jak Rakušané tak i Sandro Kalegeris, který se vytáhl. Zapsal neskutečných sedm branek!

dsc_0627

 

 

V tomto utkání bude mírným favoritem Sparta. Dokáže Motor překvapit Spartu a zapsat si další body do tabulky?CSLH CSHA

České Budějovice Karlovy Vary Litvínov Olomouc Pardubice Sparta Studénka Zlín