Para hokejisté mají za sebou exhibici při ligovém zápase Motoru

Para hokejisté Českých Budějovic mají za sebou perný čtvrtek. O první přestávce ligového zápasu mezi Motorem a Přerovem vjeli na led a plné aréně ukázali své dovednosti. 

Hráči Motoru sledge se na tento výjimečný podvečer chystali celý měsíc. Pro některé hráče to byl svátek, jelikož si mohli zahrát před plnou halou. „Před exhibicí jsem byl docela nervózní. Ale jakmile Jirka Mádl vhodil buly, tak to ze mě spadlo. Led byl ve špatném stavu, jelikož jsme hráli ještě před úpravou ledu. Přesto si myslím, že jsme si to všichni užili. Bylo krásné si zahrát před plnou halou,“ hodnotil Petr Běhounek.

O druhé přestávce přišla řada na nejnovějšího člena Motoru sledge, Adama Jůnu. Ten totiž dostal nové para hokejové sáně. Ty mu předali dva brankáři českobudějovického Motoru Jan Strmeň a Milan Klouček. Třetím předávajícím byl otec Šimona Hrubce, zakladatele projektu Saves Help, Stanislav Hrubec.

Adam Jůna dostal nové kanadské saně. Ať ti to jezdí!

Ještě před začátkem utkání si členové Arpidy zazpívali, společně s Jiřím Mádlem a Pekařem. Zazpíval si i další hráč Motoru sledge, Olda Malý.

Olda Malý (vpravo) vedle hosta Jiřího Mádla.

Vedení klubu, funkcionáři i samotní hráči děkují hokejovému klubu ČEZ Motor České Budějovice, za možnost si zahrát před plnou halou. Dále děkují projektu Saves Help, které nakoupilo nové kanadské sáně.

Hokejisté Motoru České Budějovice radující se ze vstřelené branky.

  Foto: www.hcmotor.cz

 CSLH CSHA

České Budějovice Karlovy Vary Litvínov Olomouc Pardubice Sparta Studénka Zlín