Jsme zpátky a jsme zase ligoví!

Pět let a dost! Tak dlouho čekaly České Budějovice na to, až se místní para hokejový klub zařadí zpět mezi českou para hokejovou smetánku. Následující ročník se bude Motor sledge opět účastnit české para hokejové ligy!

Po pěti letech se bude znovu hrát česká para hokejová liga v Českých Budějovicích! V sobotu se o tom rozhodlo na Valné hromadě České para hokejové asociace. Klub se rozhodl před pěti lety odstoupit ze soutěže z důvodu nedostatku hráčů. Letos ten čas opět nastal a kádr Motoru sledge bude mít jeden z nejnižších věkových průměrů soutěže. Však hned pět hráčů patřilo v loňské sezóně ještě do juniorské kategorie!

Už známe i rozlosování České para hokejové ligy. Hned na úvod nás čeká stříbrný medailista loňského ročníku z Havířova. Hned další den nás čeká výjezd do Zlína, tam se utkáme s nejúspěšnějším týmem v České republice. První kolo se bude hrát 17.9.2022.

První domácí zápas odehrajeme 8.10.2022 soubojem s Pardubicemi. O den později nás čeká velmi zajímavý souboj s Kohouty z Olomouce. Však hned čtyři hráči strávili loňskou sezónu na hostování právě v dresu Olomouce. Dominik Zajan dokonce odehrál za Hanáky své první ligové zápasy.

Očekáváme ještě nějaké pohyby v kádru. O těch budeme včas informovat až budou potvrzené i papírově.

Děkujeme všem fanouškům a partnerům za podporu v předešlých sezónách. Jen díky vám můžeme dál hrát.CSLH CSHA

České Budějovice Karlovy Vary Litvínov Olomouc Pardubice Sparta Studénka Zlín