MOTOR SLEDGE ČESKÉ BUDĚJOVICE
04.03.2023, Kryštof Voneš

Motor sledge vítězí v prvním utkání série. Výhru vystřelil Běhounek

Motor sledge dokázal poprvé v sezóně zvítězit. Zápas v Porubě dokázal otočit a bere po výhře 2:1 první bod v sérii proti Flamingos Ostrava.

Para hokejisté Českých Budějovic vstoupili do série proti Flamingos Ostrava. Úvod utkání vyšel lépe domácímu týmu. Ve 3. minutě otevřel účet zápasu po přihrávce Vrubela Daniel Bařák. Obdržený gól ale Motoru spíše pomohl. Motor sledge začal být velmi aktivní směrem dopředu. Flamingos dlouho držel reprezentační brankář Martin Kudela. Brankáře domácího celku se podařilo překonat až ve 29. minutě. Díky přihrávce Zajana dostal puk za brankovou čáru Roman Špaček a bylo vyrovnáno 1:1. Třetí třetinu Motor hrál dál aktivně. Šanci na druhou branku v zápase měl Špaček, ale jeho pokus kryl Kudela. Ve 36. minutě se hostující tým radoval z vedení. Nahrávku mezi kruhy dostal kapitán Petr Běhounek a než se stačil Kudela přesunout na střed branky, proklouzl mu puk pod ruku. U gólu asistovali Klíma a Kocanda. Ostrava již nedokázala reagovat a i díky výbornému výkonu brankáře Jiřího Rumplíka bere Motor sledge první bod v sérii.

Sociální sítě

41. Narozeniny dnes slaví hrající trenér Motoru sledge Martin Zikmund. Přejeme ti všechno nejlepší! ???

Naše brankářka Meranda Reast by se chtěla zúčastnit Světových her žen v para hokeji. Podpořit ji v cestě za svým snem můžete na...

Motor sledge České Budějovice 2022/2023! ???