MOTOR SLEDGE ČESKÉ BUDĚJOVICE
04.03.2023, Kryštof Voneš

Motor sledge vyráží bojovat do Slezska

Po prohrané sérii s Pardubicemi budou Českobudějovičtí para hokejisté bojovat ve Slezsku. Motor sledge se utká v další fázi s Flamingos Ostrava.

Jihočeští para hokejisté mají před sebou poslední fázi play out. Po prohře 0:2 na zápasy v sérii proti Pardubicím vyzvou Českobudějovičtí plameňáky z Ostravy. Týmy se dohodly, že se obě utkání odehrají ve Slezsku. První utkání se odehraje 4.3. v Porubě. Úvodní buly je naplánováno na 19:10. Druhý zápas se odehraje o den později v Ostravě (multifunkční hala) v 7:40. V základní části se tyto dva celky potkaly již dvakrát. Obě utkání zvládla lépe Ostrava. První utkání se odehrálo ve druhém kole, kdy Ostrava na domácím ledě vyhráli jednoznačně 8:0. Poté v 10. kole zvítězila Ostrava v Českém Krumlově 6:2. Na straně Flamingos je třeba si dát pozor na reprezentanta Václava Hečka, který posbíral v probíhající sezóně 24 bodů. (20+4). Na straně Motoru sledge je nejproduktivnějším hráčem útočník Zdeněk Klíma (3+1).

Foto: Karolína Brázdová

Sociální sítě

41. Narozeniny dnes slaví hrající trenér Motoru sledge Martin Zikmund. Přejeme ti všechno nejlepší! ???

Naše brankářka Meranda Reast by se chtěla zúčastnit Světových her žen v para hokeji. Podpořit ji v cestě za svým snem můžete na...

Motor sledge České Budějovice 2022/2023! ???