MOTOR SLEDGE ČESKÉ BUDĚJOVICE
19.02.2023, Kryštof Voneš

Pardubice zvládly i druhý zápas proti Motoru sledge

Druhé utkání série mezi SHK Mustangové AUTO IN a Motorem sledge České Budějovice se odehrálo 18.2. na ledě Pardubic. První utkání vyhrály Pardubice jednoznačně 14:0. Utkání mělo úvodní buly v 16:00.

Pardubice se ujaly vedení hned po dvaceti vteřinách od úvodního vhazování. Po přihrávce Kvocha překonal brankáře Lacka Marek Michalec. Marek Michalec si připsal na začátku čtvrté minuty také asistenci. Po jeho přihrávce se prosadil kapitán Mustangů Pavel Kubeš. O necelou minutu po druhé gólu vedly Pardubice již o tři branky. Puk do sítě dostal Lukáš Kořínek. Druhou asistenci v utkání si připsal Tomáš Kvoch. Dvě minuty od třetího gólu se po přihrávce Doležala prosadil podruhé v utkání Lukáš Kořínek. Do konce první třetiny stihly Pardubice další dva góly. O oba se postaral Tomáš Kvoch, pro kterého to byl již čtvrtý bod v utkání.

Ve druhé třetině bylo vidět že zápas je již rozhodnut. Druhá část se hrála v poklidném tempu. O jediný gól druhé třetiny se postarala dvojice reprezentantů. Přihrávku Kubeše využil Pavel Doležal. Pavel Doležal mohl přidat i druhý gól ale jeho nájezd vychytal brankář Jihočechů David Lacko.

Ve 37. minutě odskočily Pardubice o další gól. Lacka překonal druhým gólem v utkání Pavel Kubeš, kterému asistoval Vojtěch Buhr. Ve stejné minutě byla potrestána hráčská lavice Mustangů za nesportovní chování. Trest odpykal Vojtěch Buhr. I přes početní nevýhodu dokázaly Pardubice skórovat. Devátou branku domácích vstřelil Lukáš Kořínek. Ve 43. minutě se dočkal gólu také tým Českých Budějovic. Po přihrávce Romana Špačka se prosadil Martin Zikmund. Do konce utkání se nic nestalo, a tak Pardubice předčily Motor sledge i ve druhém zápase.


Foto: Miroslav Šurc

Sociální sítě

41. Narozeniny dnes slaví hrající trenér Motoru sledge Martin Zikmund. Přejeme ti všechno nejlepší! ???

Naše brankářka Meranda Reast by se chtěla zúčastnit Světových her žen v para hokeji. Podpořit ji v cestě za svým snem můžete na...

Motor sledge České Budějovice 2022/2023! ???