MOTOR SLEDGE ČESKÉ BUDĚJOVICE
03.02.2023, Kryštof Voneš

Základní část je minulostí. Motor sledge vyzve v play-out Pardubice.

Nejvyšší para hokejová liga má za sebou základní část. České Budějovice sice po návratu skončili poslední, ale sezóna pro ně ještě nekončí. V play out se utkají s Pardubicemi. První utkání série se odehraje 4.2. v Soběslavi v 9:00.

MOTOR SLEDGE ČESKÉ BUDĚJOVICE

Českobudějovičtí para hokejisté zakončili základní část na posledním místě bez získaného bodu se skóre 6:166. Motor sledge má tým plný nováčků a v nováčkovské sezóně sbírá zkušenosti. Jihočeši v sérii, která se hraje na dva vítězné zápasy bude chtít překvapit a postoupit do další fáze soutěže. V základní části se bodově nejvíce dařilo Zdeňku Klímovi (3+1). Po třech bodech si také připsali Dominik Zajan a Petr Běhounek. Oba 1+2.

SHK MUSTANGOVÉ AUTO IN

Tým z Pardubic skončil po základní části na pátém místě. Pardubice budou do této série vstupovat jako jasný favorit. Oba vzájemné zápasy v základní části vyhrály Pardubice. První utkání vyhráli na jihu Čech 10:1 a ve druhém na domácím ledě 7:0. Lídrem produktivity na straně Pardubic je reprezentační obránce Pavel Kubeš (20+18). Dalším produktivním obráncem je také člen České reprezentace Pavel Doležal (14+13). V útoku Mustangů vyčnívá Německý střelec Bernard Hering (23+8).

Sociální sítě

Poslední zápas sezóny. Zápas o vše. Série Motoru sledge s Ostravou se stěhuje za stavu 1:1 na Jih Čech! Rozhodující utkání se...

!?Upřesnění termínu utkání!?Rozhodující třetí zápas série o 7. místo s Ostravou odehrajeme 1.4.2023 na první ledové ploše Budvar...

Přinášíme Vám rozhovor s hrdinou sobotního utkání Jiřím Rumplíkem!

1. zápas v brance = 1. výhra. Dámy a pánové! Jiří Rumplík!!