Play-out, sobota 18.2.2023

před 3 dny
Kapitán para hokejistů se trefil za tři čtvrtě milionu a málem zboural arénu
08.01.2023
Naše hra se každým zápasem zlepšuje. Ale furt na sobě musíme pracovat, hlásí útočník Roman Špaček
08.01.2023
Ani druhý zápas v novém roce Motoru sledge nevyšel. Z Hané si veze prohru 11:0
Aktuality
17.12.2022
Přeložení utkání
Utkání s Karlovými Vary a s Pražskou Spartou bylo přeloženo. Místo víkendu 21.1. - 22.1.2023 se poslední dvě kola odehrají o víkend dříve. Tedy 14.1. - 15.1.2023.
12.12.2022
Naši Rakušané na Mistrovství světa!
Rakouští para hokejisté ve službách Motoru sledge Alfred Laibacher, Timo Ropp a Michael Ossimitz odehráli Mistrovství světa skupiny C v Thajsku. Na turnaji si připsali jednu výhru, když naši sousedé porazili Thajsko 5:0 a obsadili tak pátou příčku. Vítězem se stal Kazachstán, který tak postoupil do skupiny B.
07.12.2022
Upřesnění termínu utkání ze Zlínem
Už je znám části utkání se Zlínem. Utkáme se s ním 7. ledna od 16:00 ve zlínské PSG Aréně.