MOTOR SLEDGE ČESKÉ BUDĚJOVICE
19.11.2022,

Reportáž ze zápasu: České Budějovice – Havířov 0:10

Motor České Budějovice

V 9. kole para hokejové ligy se v Milevsku proti sobě postavily týmy Motor sledge České Budějovice a Para hokej Havířov. Domácí chtěli poprvé v sezóně zabodovat. Hosté si jeli pro třetí výhru v řadě. Utkání začínalo v 10:55.

Na začátku utkání to vypadalo na vyrovnané utkání. Motor se držel do 5. minuty. Nejproduktivnější hráč Havířova Jiří Forgo vstřelil první gól utkání a uklidnil tím hostující tým. Havířov po prvním gólu pálil šance na další branky. Ve 13. minutě se podruhé v utkání prosadil Jiří Forgo, kterému gól připravil Kuhli- Lauenstein. V poslední minutě první třetiny navýšil Havířov vedení již na tři góly. Půl minuty před koncem přihrál Martin Stiborský na volného Jiřího Forga, který tak zkompletoval hattrick.

V 18. minutě přidal čtvrtý gól po přihrávce Forga asistent kapitána Jiří Fojtík. Ve 23. minutě vstřelil pátou branku opět Jiří Fojtík, svou druhou asistencí v utkání mu příležitost ke skórování připravil Kuhli-Lauenstein. Ve 25. minutě si Kuhli-Lauenstein ke dvěma asistencím připsal také branku. Ve 27. minutě opět po přihrávce Kuhli - Launsteina přidal svou čtvrtou branku v zápase Jiří Forgo.

V poslední třetině utkání Havířov zvolnil tempo hry. Přesto Motor nedokázal držet puk. V 36. minutě přidal po další přihrávce Kuhli - Lauensteina kapitán týmu Jiří Kudrna. V 44. minutě se o další branku postaral po samostatné akci Jiří Forgo. Šest vteřin před koncem utkání vstřelil 10. gól Kuhli-Lauenstein a další bod v utkání si připsal Forgo.

Sociální sítě

Poslední zápas sezóny. Zápas o vše. Série Motoru sledge s Ostravou se stěhuje za stavu 1:1 na Jih Čech! Rozhodující utkání se...

!?Upřesnění termínu utkání!?Rozhodující třetí zápas série o 7. místo s Ostravou odehrajeme 1.4.2023 na první ledové ploše Budvar...

Přinášíme Vám rozhovor s hrdinou sobotního utkání Jiřím Rumplíkem!

1. zápas v brance = 1. výhra. Dámy a pánové! Jiří Rumplík!!