MOTOR SLEDGE ČESKÉ BUDĚJOVICE
06.11.2022,

Reportáž ze zápasu: Pardubice – České Budějovice 7:0

Motor České Budějovice

Hru svého týmu již od první minuty dirigoval kapitán Mustangů. Pavel Kubeš byl rovněž tím prvním, který si připsal gólovou střelu. Přesně v čase 9:00 se domácí prosadili podruhé a to vteřinu před koncem vlastního oslabení. V početní nevýhodě skóroval Tomáš Kvoch. Velký podíl na brance měl opět asistující Kubeš.

Prostřední část patřila opět Pardubickým. Nejprve po přihrávkách Michalce a Doležala zaznamenal Pavel Kubeš svůj druhý zářez. Hattrick zaznamenal domácí kapitán čtrnáct vteřin před druhou sirénou. Po asistencích Doležala a Rašky tak byla u jména Pavel Kubeš napsána trojice branek.

Svoje galapředstavení doplnil Pavel Kubeš hned dalšími dvěma brankami. Čtrnáct vteřin po úvodním buly skóroval, přičemž hned za dalších třicet tři vteřin přidal Pavel Kubeš svůj již pátý gól v zápase. Skvělý úvod do třetí třetiny v podání domácích zkompletoval úspěšným pokusem v čase 31:40 Tomáš Kvoch. Do konce utkání žádná další branka nepadla a domácí si tak po vítězství 7:0 připsali do tabulky tři body.

Zdroj: www.parahockey.cz

Sociální sítě

Poslední zápas sezóny. Zápas o vše. Série Motoru sledge s Ostravou se stěhuje za stavu 1:1 na Jih Čech! Rozhodující utkání se...

!?Upřesnění termínu utkání!?Rozhodující třetí zápas série o 7. místo s Ostravou odehrajeme 1.4.2023 na první ledové ploše Budvar...

Přinášíme Vám rozhovor s hrdinou sobotního utkání Jiřím Rumplíkem!

1. zápas v brance = 1. výhra. Dámy a pánové! Jiří Rumplík!!